People who filed for marriage licenses in the Hamilton County Clerk's Office, Oct. 8-14, 2018.
Kyle Robert Williams, Nixa, Mo.; Taryan Anne Manning, Nixa, Mo.
Russell Perry Higgins, Hixson; Alison Kay Christensen, Hixson
John Burley Hensley III, Soddy-Daisy; Taylor Ann Norman, Soddy-Daisy
Christopher William Ledford, Chattanooga; Erin Rae Elrod, Dalton, Ga.
Brian Anthony Saffold, Chattanooga; Tiffany Michelle Cantrell, Chattanooga
Jackson Dewayne Wilkey, Chattanooga; Melaney Ashley Raley, Chattanooga
Nicholas Allen Hudson, Chattanooga; Sara Diane Klyce, Chattanooga
Jerry Scot Stanley, Hixson; Amber Nicole Bell, Hixson
Gene Wesley Young, Chattanooga; Sophia Price McDonald, Chattanooga
Edgar Michael Quinones, Ooltewah; Elisel Johanna Nevarez Marrero, Ooltewah
Garrett David Masters, Soddy-Daisy; Courtney Lauren Hutcheson, Soddy-Daisy
Alton Scott Jenno, Chattanooga; Elizabeth Rose Cecchetti, Chattanooga
Brandon Tyler Jones, Soddy-Daisy; Yolanda Maria Fernandez, Chattanooga
Mark Philip Broersma, Chattanooga; Leah Marie Cook, Chattanooga
Tirque Dejuan Ridgeway, Cleveland, Tenn.; Brittany Denise Seals, Cleveland, Tenn.
Ricus Dejuan Langston, Chattanooga; Amanda Grace Scott, Chattanooga
Michael Eugene Miracle, Rossville; Myra Lynn Anderson, Rossville
Eric Edwin Wilson, Soddy-Daisy; Cierra Amber McMurtry, Soddy-Daisy
Jorge Luis Ramirez, Chattanooga; Ashley Brooke Stuckey, Chattanooga
Kevin Lebron Ball, Rossville; Andrea Charlene Nelson, Rossville
Benjamin Brittain Buddig, Chicago, Ill.; Nisha Chapnerkar Boyington, Chicago, Ill.
Thomas George Vayda, Chattanooga; Catherine Castro Hansen, Chattanooga
Eric Robert Baker, Soddy-Daisy; Destiny Star Bartlett, Soddy-Daisy
Michael Ryan Draime, Chattanooga; Joy Allison Slaven, Chattanooga
Thomas Randal Phifer, Hixson; Julie Ann Sheppard, Hixson
Kyle Andersson Metelka, Chattanooga; Megan Sharee Hobbs, Chattanooga
Nathanael Aualii Mills, Ooltewah; Natalie Hope Baker, Ooltewah
Andrew Norris Ray, Chattanooga; Heather Lynn Saunders, Chattanooga
Tyler Ryan Yount, Chattanooga; Karilena Shirley Wood, Chattanooga
Nicholas James Gagliano, Birchwood, Tenn.; Elsie Makayla Stewart, Birchwood, Tenn.
Matthew Martin Gabor, Hixson; Ashley Heather Lee Gladson, Hixson
Ih Koo Park, Lookout Mountain, Tenn.; Sooja Cho, Lookout Mountain, Tenn.
Kameron Kirby Carr, Chattanooga; Kelsey Marie Laster, Chattanooga
Adam Bryant Brock, Chattanooga; Lauren Elizabeth South, Chattanooga
Maikel Elia Botros, Chattanooga; Jenny Gameel Amin Luka, Chattanooga
Edward Richard Patrick Baker, Jacksonville, Fla.; Jacqueline Lee Paige, Jacksonville, Fla.
Steven Sullivan Morrison, Chattanooga; Stacey Leigh Birkholz, Chattanooga
Eugene Rumph Flathmann III, Chattanooga; Shelby Faye Sparks, Chattanooga
Gregory Alan Smith, Chattanooga; Vickie Lynn Pemberton, Chattanooga
Garrett Allen Baugh, McDonald, Tenn.; Haley Kristen Holder, McDonald, Tenn.
Trevor Duncan Bowers, Chattanooga; Elisa Crystal Gonzalez, Apison
Steven Randall Neely II, Ooltewah; Dusty Ann Morris, East Ridge
David Anthony Collins, Chattanooga; Allison Dana Shirk, Chattanooga
Philipp Stefan Neumann, Lookout Mountain, Ga.; Janet Elizabeth Chesson, Lookout Mountain, Ga.
Joshua Scott Storie, Soddy-Daisy; Alyssa Nicole Coffey, Soddy-Daisy
George Edward Davis, Chattanooga; Lekecia Toilette Malone, Chattanooga
Tyler Eugene Kerns, Chattanooga; Kelly Ann Hardin, Chattanooga
Michael Wayne Haney, Rome, Ga.; Elizabeth Haney, Rome, Ga.
Daniel Craig Margotta, Spring City, Tenn.; Lauren Elizabeth Stockman, Spring City, Tenn.
Matthew Steele Hayden, Chattanooga; Tyler Carol Pratt Marine, Chattanooga
Jonathan Michael Fargo, Chattanooga; Laura Kathleen Marshall, Chattanooga
Nicholas Cody Baker, Red Bank; Sarah Kelsey Tryon, Red Bank
Deborah Leah Burnett, Gurley, Ala.; Amber Danielle Justice, Gurley, Ala.
Charles Richard Mehalick, Athens, Ga.; Leigh Ewerling Roach, Athens, Ga.
Danny Ray Stone, Hixson; Sarah Ann Tibbetts, Hixson
Jantzen Pierre Claybaugh, Smyrna, Tenn.; Jodi Ann Whited, Smyrna, Tenn.
William Lamarrs Murphy, Ooltewah; Corine Carter Murphy, Ooltewah
Boyd Bernard Dyer, Chattanooga; Deirdre Ann New, Chattanooga
Jeffrey Lamar Gilbert, Chattanooga; Marcus Lee Core Jr., Chattanooga
David Edward Ungate, Chattanooga; Stephanie Lynn Burgner, Chattanooga
Kenthearl Harper, Chattanooga; Ramonia Kay Gilbert, Chattanooga
Caleb William Thornburg, Chattanooga; Gianetta Michelle Reno, Rossville
Thomas William Wheatley, Huntingdon, Tenn.; Haleigh Gui Huffaker, Nashville
Ronald Monte Gladden, Chattanooga; Linda Faye McBryar, Chattanooga
Raul Mercedes Rodriguez, Chattanooga; Rosa Miranda Serrano, Chattanooga
Patrick Joseph Doyle, Ringgold, Ga.; Kacy Deionna Akins, Ringgold, Ga.
Brandon Wayne Buller, Rossville; Kylie Dayne Millsaps, Rossville
Zachary Ross Keeter, Dalton, Ga.; Shauna Nicole Farrow, Dalton, Ga.
Samuel Andrew Massengale, Hixson; Crystal Faye Rogers, East Ridge
Steven Tyler Fossett, Rossville; Morgan Danielle Woody, Flintstone, Ga.
Willie Dewann Witcher, Chattanooga; Brandi Michelle Humphrey, Chattanooga
James Patrick Scott McCorkle, Ooltewah; Paige Margaret Lyles, Chattanooga